Üniversiteli Çağla Alara Pınarcı’nın sır ölümü! Son görüntüleri ortaya çıktı

CNN Türk’ten Ceylan Sever’in haberine göre, 24 yaşındaki Çağla Alara Pınarcı Hatay İskenderun’da yaşıyordu. Erkek arkadaşı ile birlikte tatil için İstanbul’a gitti. Genç kızla erkek arkadaşı gündüz turistlik gezi yaptı, akşamları da eğlence mekanlarında vakit geçirdi. İki genç 16 Temmuz Cumartesi günü ise konsere gitmeye karar verdi.

SON GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Üniversiteli Alara, Maçka Parkı’ndaki konser alanına gitti. Burada bilinmeyen bir nedenle fenalaştı, daha sonra sağlık ekiplerine haber verildi ancak genç kız, ekipler gelmeden konser alanından yanında iki kişi ile birlikte dışarıya çıkarıldı.  İşte bu görüntüler onun son görüntüleriydi. Ölüme yürüdüğü o görüntüler ise ortaya çıktı.

Konser alanının dışına gelen ambulansta, genç kıza müdahale yapıldı ve hastaneye kaldırıldı. Erkek arkadaşı ise peşlerinden gitti. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen Çağla Alara Pınarcı hayatını kaybetti. Olay sonrası erkek arkadaşı ise sırra kadem bastı. Polis, konser alanında inceleme yaparken genç kız üzerinde de otopsi yapıldı. Çağla Alara Pınarcı, memleketi Hatay’da son yolculuğuna uğurlanırken genç kızın ölümündeki sır perdesinin aralanması için soruşturma sürüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir