Son dakika: İstanbul İkitellide iş yeri çöktü! İtfaiye ekibi…

İkitelli’de bulunan Masko Sanayi Sitesi’nde bir binanın çöktüğü belirtiliyor. Olay yerine çok sayıda iftaiye ekibi sevkedildi.

İkitelli’de bir iş yerinde meydana gelen çökme nedeniyle olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi.

6124eb8e66a97cccb6a4f42a

Alınan bilgiye göre, Masko Mobilyacılar Sitesi A Blok’ta bulunan bir iş yerinde çökme meydana geldi.

6124ec3966a97ccbf47edabb

İhbar üzerine bölgeye polis, sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

İSTANBUL VALİLİĞİ’NDEN AÇIKLAMA

İstanbul Valiliği, Masko Mobilyacılar Sitesi’ndeki çökmeyle ilgili açıklama yaptı.

Açıklamada, “Bugün saat 15.15’te alınan bir ihbarda; Başakşehir İlçemiz İkitelli Organize Sanayi Bölgesi MASKO Mobilyacılar Sitesi’nde tek katlı bir mobilya atölyesinin çatısının çöktüğü bildirilmiştir. Olay yerine ivedilikle AFAD, İtfaiye, güvenlik ve sağlık ekipleri sevk edilerek çevrede gerekli güvenlik önlemleri alınmış olup, çalışmalar devam etmektedir. Alınan ilk bilgilere göre olayda yaralı ve can kaybımız bulunmamaktadır” denildi.

6124ec40ae298befc6c55a7b

PANİK ANLARI 

Başakşehir Masko Mobilyacılar Sitesi’ndeki işyerinde çökme oldu. Çökmeden hemen sonra yaşanan panik ve bir kadın fenalık geçirdiği anlar kameralara yansıdı. Başakşehir, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi MASKO Mobilyacılar Sitesi’nde tek katlı bir mobilya atölyesinin çatısı saat 15.15’te çöktü. Olay yerine ivedilikle AFAD, İtfaiye, güvenlik ve sağlık ekipleri sevk edildi. İlk bilgilere göre olayda yaralı ve can kaybı olmadı. Ekiplerin çalışmaları devam ederken, çökmenin hemen ardından yaşanan panik kameralara yansıdı. Görüntülerde bir kadının içeride yakının kaldığını düşünerek fenalaştığı anlar da yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir