Sicilya’dan etkilendi her gün damat gibi giyiniyor! ‘Ferdi Romeo’ evlenmek istiyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Birimi’nde görevli Ferdi Katırcı, 1999’da ticari gemilerde çalıştığı dönemde İtalya’ya gitti. Sicilya’da takım elbise giyerek, şık dolaşanları görünce özenen Katırcı, Türkiye dönüşü hep takım elbise giymeye başladı. Renkli ve şık takım elbiseleri ile dikkat çeken ve ‘Ferdi Romeo’ olarak bilinen Katırcı, her gün damat gibi giyinmesine rağmen kısmet bulamadığını söyledi.

Katırcı, “Hiç evlenmedim. Biraz seçicilik oldu. Beni beğeneni ben beğenmedim, benim beğendiğim beni beğenmedi. Nasip olmadı. Evlenmek istiyorum” dedi.

36 TAKIM ELBİSESİ İLE 10 ÇİFT AYAKKABISI VAR

36 takım elbisesi ile 10 çift ayakkabısı olduğunu belirten Katırcı, “Sicilya bölgesinde insanların çok şık giyindiğini gördüm. Dönünce ben de böyle giyinmeye başladım. Genelde şık giyiniyorum. İlk zamanlar çok iyi tepkiler almıyordum. ‘Hiç alışık değiliz, nasıl giyiniyorsun’ diyorlardı. Artık çevremdeki insanlar alıştı. Genelde takım elbise giyiyorum. Arada bir de spor giyiniyorum. Yağmurlu havalarda takım elbise giymiyorum. Işıltılı ve şatafatlı kıyafetleri seviyorum. Maddi durumuma göre alışveriş yapıyorum. Takıları da seviyorum. Her elbisede farklı takılar takıyorum. Siyah, beyaz ve kırmızı renkleri tercih ediyorum. Takı için özel bir marka tercihim yok. Bakımlı olduğumdan dolayı da lakabım ‘Romeo’. Türk sanat ve halk müziği korolarındayım müzikle ilgileniyorum” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir