Mostafa Mohamed’den G.Saray itirafı! ‘Saint-Etienne gitmiştim ama…’

Galatasaray ile yolarını ayırdıktan sonra Fransa’nın Nantes takımına transfer olan Mostafa Mohamed, yeşil-sarılı ekipte basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

 

‘GALİBİYETLERE YELKEN AÇMAK İSTİYORUM’

Takımın teknik direktörü Antoine Kombouare’ye teşekkürlerini sunarak başlayan Mısırlı futbolcu “Öncelikle beni arayan ve gelmem için cesaretlendiren antrenörüme teşekkür etmek istiyorum. Bu kulübün tarihinin bir parçası olmak istiyorum ve mücadelenin içine girip galibiyetlere yelken açmak istiyorum” dedi.

‘ST-ETİENNE GİTMİŞTİM AMA G.SARAY GERİ ÇAĞIRDI’

‘Daha önce Fransa’ya gelme fırsatın oldu mu?’ şeklindeki soruyu deneyimli forvet şöyle yanıtladı: “Evet, Saint-Etienne’e gitmiştim ama Galatasaray beni geri çağırdı. Sonrasında Türkiye’de işler yolunda gitti. Bugün burada da kendimi iyi hissediyorum.”

‘İYİ DURUMDAYIM’

Fizik olarak ne durumda olduğu sorulan futbolcu, buna karşılık olarak, “4 Temmuz’da hazırlıklara başladık ve buraya gelmeden önce Galatasaray ile iki maç yaptım. Ben iyi durumdayım” yanıtını verdi.

‘MOSTAFA BİRAZ GERİDE’

Bunun üzerine teknik direktör Kombouare söz alarak yeni transferlerinin durumu üzerine gözlemini aktardı: “Mostafa şu an için diğer oyunculara göre biraz geride ama bu konuda günden güne daha iyi oluyor.” Hocası ayrıca futbolcunun Fransızca dersleri almaya başladığını da açıkladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir